e-kocour dekorace na zeď

Samolepky na zeď - rychlý a snadný způsob, jak zkrášlit každý dětský pokoj. Během chvílky je možné pokoj proměnit v džungli, safari, nebo louku plnou květů.

Všechny dekorace jsou vyrobeny na polomatné samolepící fólii a díky použité technologii mají velmi živé a pestré barvy. Použití polomatné fólie eliminuje odrážení světla i při pohledu z boku a dodává dekoracím vznešený vzhled.

Samolepky jsou tisknuté ekologickými, zdravotně nezávadnými barvami a nemají žádný nepříjemný zápach. Je možné je nalepit na hladké a suché stěny, dveře, nábytek, okna a kachle. Nálepky jsou odolné vůči slunečnímu záření.

Budou-li stěny pokoje čerstvě vymalovány, před nalepením doporučujeme počkat alespoň týden, aby barva na stěně dobře zaschla.


Dekorace na zeď AUTA budovy - 0,5 m2

Dekorace na zeď AUTA budovy - 0,5 m2

Dekorace na zeď AUTA budovy o rozměru 0,5 metru čtverečních se skládá ze samolepek vhodných zejména do chlapeckého pokojíčku. S jeřáby, buldozerem, bagrem a maltou lze vytvořit činorodé místo pro malé stavebníky. Samolepky se snadno lepí a jednoduše se i udržují otřením vlhkým hadříkem. Dekorace na zeď je vyrobena na polomatné samolepící fólii a díky použité technologii má výrazně živé a reálné barvy.

Dekorace na zeď AUTA budovy - 1 m2

Dekorace na zeď AUTA budovy - 1 m2

Dekorace na zeď AUTA budovy o rozměru 1 metr čtvereční se skládá ze samolepek vhodných zejména do chlapeckého pokojíčku. S jeřáby, buldozerem, bagrem a maltou lze vytvořit činorodé místo pro malé stavebníky. Samolepky se snadno lepí a jednoduše se udržují otřením vlhkým hadříkem. Dekorace na zeď je vyrobena na polomatné samolepící fólii a díky použité technologii má výrazně živé a reálné barvy.

Dekorace na zeď AUTA město - 0,5 m2

Dekorace na zeď AUTA město - 0,5 m2

Dekorace na zeď AUTA město o rozměru 0,5 metru čtverečních se skládá ze samolepek autíček, silnic, značek a stromů, ze kterých lze sestavit městečko s policejním autem, hasiči, sanitkou a tatrou. Výtvarné provedení dekorace na zeď je velmi příjemné, barvy reálné a výrazné. Samolepky je velmi snadné nalepit i udržovat – otřením vlhkým hadříkem.

Dekorace na zeď AUTA město - 1 m2

Dekorace na zeď AUTA město - 1 m2

Dekorace na zeď AUTA město o rozměru 1 metr čtvereční se skládá ze samolepek autíček, silnic, značek a stromů, ze kterých lze sestavit městečko s policejním autem, hasiči, sanitkou a tatrou. Výtvarné provedení dekorace na zeď je velmi příjemné, barvy reálné a výrazné. Samolepky je velmi snadné nalepit i udržovat – otřením vlhkým hadříkem.

Dekorace na zeď Kocouři - 1 m2

Dekorace na zeď Kocouři - 1 m2

Dekorace na zeď Kocouři o rozměru 1 metr čtvereční je tvořena samolepkami se třemi rozesmátými kocoury s barevnými tělíčky, spoustou kytiček, včel, ptáčků a motýlů. Motiv působí rozverně a svým osobitým výtvarným pojetím se řadí k dekoracím pro kreativnější a náročnější děti. Polomatná samolepící fólie, ze které je dekorace vyrobena, má díky použité technologii velmi živé a výrazné barvy.

Dekorace na zeď Kocouři - 2,4 m2

Dekorace na zeď Kocouři - 2,4 m2

Dekorace na zeď Kocouři o rozměru 2,4 metrů čtverečních je tvořena samolepkami se třemi rozesmátými kocoury s barevnými tělíčky, spoustou kytiček, včel, ptáčků a motýlů. Motiv působí rozverně a svým osobitým výtvarným pojetím se řadí k dekoracím pro kreativnější a náročnější děti. Polomatná samolepící fólie, ze které je dekorace vyrobena, má díky použité technologii velmi živé a výrazné barvy.

Dekorace na zeď Kocouři vzor 1 - 0,5 m2

Dekorace na zeď Kocouři vzor 1 - 0,5 m2

Dekorace na zeď Kocouři vzor 1 o rozměru 0,5 metrů čtverečních. Velmi vydařená dekorace na zeď s motivem dvanácti kocourů, kočiček a mourků. Svěží barevné provedení a atraktivní zpracování je zárukou, že se dekorace neokouká. Pro svou nadčasovost je vhodná do pokojů dětí všech věkových kategorií. Polomatná samolepící fólie, ze které je dekorace vyrobena, má díky použité technologii velmi živé a výrazné barvy.

Dekorace na zeď Kocouři vzor 2 - 0,5 m2

Dekorace na zeď Kocouři vzor 2 - 0,5 m2

Dekorace na zeď Kocouři vzor 2 o rozměru 0,5 metrů čtverečních. Velmi vydařená dekorace na zeď s motivem dvanácti kocourů, kočiček a mourků. Svěží barevné provedení a atraktivní zpracování je zárukou, že se dekorace neokouká. Pro svou nadčasovost je vhodná do pokojů dětí všech věkových kategorií. Polomatná samolepící fólie, ze které je dekorace vyrobena, má díky použité technologii velmi živé a výrazné barvy.

Dekorace na zeď Květiny - 0,5 m2

Dekorace na zeď Květiny - 0,5 m2

Dekorace na zeď Květiny o rozměru 0,5 metrů čtverečních je tvořena motivy květin v příjemných teplých pastelových barvách. Decentní a univerzální dekorace do pokojíčků dětí všech věkových kategorií. Jednotlivé květinky mají různý průměr a barevný odstín, což umožňuje vytvořit libovolný neopakovatelný motiv.

Dekorace na zeď Květiny - 1 m2

Dekorace na zeď Květiny - 1 m2

Dekorace na zeď Květiny o rozměru 1 metr čtvereční je tvořena motivy květin v příjemných teplých pastelových barvách. Decentní a univerzální dekorace do pokojíčků dětí všech věkových kategorií. Jednotlivé květinky mají různý průměr a barevný odstín, což umožňuje vytvořit libovolný neopakovatelný motiv. Samolepky jsou tištěny na bílé fólii a některé mají bílý obvod, což umožňuje jejich aplikaci na různý barevný podklad stěn.

Dekorace na zeď Květiny - 1,6 m2

Dekorace na zeď Květiny - 1,6 m2

Dekorace na zeď Květiny o rozměru 1,6 metrů čtverečních je tvořena motivy květin v příjemných teplých pastelových barvách. Decentní a univerzální dekorace do pokojíčků dětí všech věkových kategorií. Jednotlivé květinky mají různý průměr a barevný odstín, což umožňuje vytvořit libovolný neopakovatelný motiv.

Dekorace na zeď Květiny - 2,4 m2

Dekorace na zeď Květiny - 2,4 m2

Dekorace na zeď Květiny o rozměru 2,4 metrů čtverečních je tvořena motivy květin v příjemných teplých pastelových barvách. Decentní a univerzální dekorace do pokojíčků dětí všech věkových kategorií. Jednotlivé květinky mají různý průměr a barevný odstín, což umožňuje vytvořit libovolný neopakovatelný motiv.

Dekorace na zeď Louka - 0,3 m2

Dekorace na zeď Louka - 0,3 m2

Dekorace na zeď Louka o roměru 0,3 metrů čtverečních s pestrobarevnými motivy letní louky ozdobí libovolné místo v dětském pokoji. Zářivé červené květy, žluté slunečnice, modré zvonečky, šťavnaté listy a k nim roztomilí barevní hlemýždi, vážky, berušky, motýlci i včelky vytvoří zajímavou dekoraci na zdi pokojíčku.

Dekorace na zeď Louka - 0,5 m2

Dekorace na zeď Louka - 0,5 m2

Dekorace na zeď Louka o roměru 0,5 metrů čtverečních s pestrobarevnými motivy letní louky ozdobí libovolné místo v dětském pokoji. Zářivé červené květy, žluté slunečnice, modré zvonečky, šťavnaté listy a k nim roztomilí barevní hlemýždi, vážky, berušky, motýlci i včelky vytvoří zajímavou dekoraci na zdi pokojíčku.

Dekorace na zeď Louka - 1 m2

Dekorace na zeď Louka - 1 m2

Dekorace na zeď Louka o roměru 1 metr čtvereční s pestrobarevnými motivy letní louky ozdobí libovolné místo v dětském pokoji. Zářivé červené květy, žluté slunečnice, modré zvonečky, šťavnaté listy a k nim roztomilí barevní hlemýždi, vážky, berušky, motýlci i včelky vytvoří zajímavou dekoraci na zdi pokojíčku.

Dekorace na zeď Louka - 1,5 m2

Dekorace na zeď Louka - 1,5 m2

Dekorace na zeď Louka o roměru 1,5 metrů čtverečních s pestrobarevnými motivy letní louky ozdobí libovolné místo v dětském pokoji. Zářivé červené květy, žluté slunečnice, modré zvonečky, šťavnaté listy a k nim roztomilí barevní hlemýždi, vážky, berušky, motýlci i včelky vytvoří zajímavou dekoraci na zdi pokojíčku.

Dekorace na zeď Louka - 2,4 m2

Dekorace na zeď Louka - 2,4 m2

Dekorace na zeď Louka o roměru 2,4 metrů čtverečních s pestrobarevnými motivy letní louky ozdobí libovolné místo v dětském pokoji. Zářivé červené květy, žluté slunečnice, modré zvonečky, šťavnaté listy a k nim roztomilí barevní hlemýždi, vážky, berušky, motýlci i včelky vytvoří zajímavou dekoraci na zdi pokojíčku.

Dekorace na zeď Motýli - 0,5 m2

Dekorace na zeď Motýli - 0,5 m2

Dekorace na zeď Motýli o velikosti 0,5 metrů čtverečních je tvořena motivy roztomilých motýlků s něžnými tvary v nádherných pastelových barvách. Tato dekorace zkrášlí a rozjasní každý dětský pokoj. Samolepky jsou v příjemných tónech modré, červené, žluté a zelené barvy. Motýli jsou různé velikosti a vytvářený obraz doplňují barevná kolečka různých velikostí.

Dekorace na zeď Motýli - 1 m2

Dekorace na zeď Motýli - 1 m2

Dekorace na zeď Motýli o roměru 1 metr čtvereční je tvořena motivy roztomilých motýlků s něžnými tvary v nádherných pastelových barvách. Tato dekorace zkrášlí a rozjasní každý dětský pokoj. Samolepky jsou v příjemných tónech modré, červené, žluté a zelené barvy. Motýli jsou různé velikosti a vytvářený obraz doplňují barevná kolečka různých velikostí.

Dekorace na zeď Motýli, květiny, kolečka - 0,5 m2

Dekorace na zeď Motýli, květiny, kolečka - 0,5 m2

Dekorace na zeď Motýli, květiny, kolečka o rozměru 0,5 metrů čtverečních je kombinací oblíbených motivů pestrobarevných květů, poletujících motýlků a barevných koleček. Z této dekorace lze vytvořit nesčetné varianty živých pastelových obrazů na bílé nebo barevné zdi. Dovoluje vytvořit si vlastní pestrý obraz podle momentální nálady.

Dekorace na zeď Motýli, květiny, kolečka - 1 m2

Dekorace na zeď Motýli, květiny, kolečka - 1 m2

Dekorace na zeď Motýli, květiny, kolečka o rozměru 1 metr čtvereční je kombinací oblíbených motivů pestrobarevných květů, poletujících motýlků a barevných koleček. Z této dekorace lze vytvořit nesčetné varianty živých pastelových obrazů na bílé nebo barevné zdi. Dovoluje vytvořit si vlastní pestrý obraz podle momentální nálady.

Dekorace na zeď Motýli, květiny, kolečka - 1,5 m2

Dekorace na zeď Motýli, květiny, kolečka - 1,5 m2

Dekorace na zeď Motýli, květiny, kolečka o rozměru 1,5 metrů čtverečních je kombinací oblíbených motivů pestrobarevných květů, poletujících motýlků a barevných koleček. Z této dekorace lze vytvořit nesčetné varianty živých pastelových obrazů na bílé nebo barevné zdi. Dovoluje vytvořit si vlastní pestrý obraz podle momentální nálady.

Dekorace na zeď Pastelová srdce - 0,5 m2

Dekorace na zeď Pastelová srdce - 0,5 m2

Dekorace na zeď Pastelová srdce o rozměru 0,5 metrů čtverečních. Tato dekorace na zeď je tvořena motivy nádherně pastelově vyvedených srdíček. Tento motiv je tak nadčasový, že se hodí do všech dětských pokojů, kde má fantazie své místo. Jednotlivá srdíčka mají různou velikost a barvu, což umožňuje vytvořit na zdi jedinečný a neopakovatelný motiv.

Dekorace na zeď Pastelová srdce - 1 m2

Dekorace na zeď Pastelová srdce - 1 m2

Dekorace na zeď Pastelová srdce o rozměru 1 metr čtvereční. Tato dekorace na zeď je tvořena motivy nádherně pastelově vyvedených srdíček. Tento motiv je tak nadčasový, že se hodí do všech dětských pokojů, kde má fantazie své místo. Jednotlivá srdíčka mají různou velikost a barvu, což umožňuje vytvořit na zdi jedinečný a neopakovatelný motiv.

Dekorace na zeď Pastelová srdce - 2,4 m2

Dekorace na zeď Pastelová srdce - 2,4 m2

Dekorace na zeď Pastelová srdce o rozměru 2,4 metrů čtverečních. Tato dekorace na zeď je tvořena motivy nádherně pastelově vyvedených srdíček. Tento motiv je tak nadčasový, že se hodí do všech dětských pokojů, kde má fantazie své místo. Jednotlivá srdíčka mají různou velikost a barvu, což umožňuje vytvořit na zdi jedinečný a neopakovatelný motiv.

Dekorace na zeď Safari (L) - 0,5m2

Dekorace na zeď Safari (L) - 0,5m2

Dekorace na zeď Zvířátka ze safari (L) o rozměru 0,5 metrů čtverečních. Soubor tvoří samolepky zvířat z africké přírody. Nabízí se vlastní varianty nalepení slonů, žiraf, hrochů, zeber, tygrů, lvů, gepardů, krokodýlů a ptáků včetně keřů, mraků a neodmyslitelného afrického slunce. Orientace obrázků je na levou stranu a lze z nich vytvořit borduru v délce 280 cm.

Dekorace na zeď Srdíčka - 0,5 m2

Dekorace na zeď Srdíčka - 0,5 m2

Dekorace na zeď Srdíčka o rozměru 0,5 metrů čtverečních. Tato dekorace na zeď tvoří soubor srdíček různých velikostí ve zvláštních odstínech lila, fialové, růžové, cihlové a modrofialové barvě. Také jejich tvar napovídá, že je to speciální dekorace na zeď pro náročné, kterou se dá dotvořit moderní design dětského pokoje zejména pro dívky.

Dekorace na zeď Zvířátka ze safari (P) - 0,5m2

Dekorace na zeď Zvířátka ze safari (P) - 0,5m2

Dekorace na zeď Zvířátka ze safari (P) o rozměru 0,5 metrů čtverečních. Soubor tvoří samolepky zvířat z africké přírody. Nabízí se vlastní varianty nalepení slonů, žiraf, hrochů, zeber, tygrů, lvů, gepardů, krokodýlů a ptáků včetně keřů, mraků a neodmyslitelného afrického slunce. Orientace obrázků je na pravou stranu a lze z nich vytvořit borduru v délce 280 cm.

Ovečky - 0,5 m2

Ovečky - 0,5 m2

10 oveček - 20cm x 14cm 3 mraky - 14cm x 8cm, 16cm x 10cm, 16cm x 9cm měsíc - 25cm 29cm plot - 19cm x 11cm velká hvězda - 11cm x 10cm 16 hvězdiček - od 3cm x 3cm do 9cm x 8cm 10 květin - 3cm x 3cm 4 x tráva - 6cm x 6cm (2) a 5cm x 9cm (2) 10 oveček - 20cm x 14cm 3 mraky - 14cm x 8cm, 16cm x 10cm, 16cm x 9cm měsíc - 25cm 29cm plot - 19cm x 11cm velká hvězda - 11cm x 10cm 16 hvězdiček - od 3cm x 3cm do 9cm x 8cm 10 květin - 3cm x 3cm 4 x tráva - 6cm x 6cm (2) a 5cm x 9cm (2)

Ovečky - 1 m2

Ovečky - 1 m2

10 oveček - 30cm x 20cm 3 mraky - 22cm x 14cm, 22cm x 15cm, 20cm x 12cm měsíc - 37cm x 42cm plot - 27cm x 15cm velká hvězda - 16cm x 13cm 20 hvězdiček - od 3cm x 3cm do 10cm x 10cm 10 květinek - 4cm x 4cm do 5cm x 5cm 5 x tráva - 8cm x 8cm (2), 8cm x 13cm (2) a 6cm x 6cm(1) 10 oveček - 30cm x 20cm 3 mraky - 22cm x 14cm, 22cm x 15cm, 20cm x 12cm měsíc - 37cm x 42cm plot - 27cm x 15cm velká hvězda - 16cm x 13cm 20 hvězdiček - od 3cm x 3cm do 10cm x 10cm 10 květinek - 4cm x 4cm do 5cm x 5cm 5 x tráva - 8cm x 8cm (2), 8cm x 13cm (2) a 6cm x 6cm(1)

Ovečky - 1,5 m2

Ovečky - 1,5 m2

10 oveček - 37cm x 25cm 3 mraky - 29cm x 18cm, 28cm x 19cm, 25cm x 15cm měsíc - 47cm x 53cm plot - 34cm x 19cm velká hvězda - 17cm x 21cm 16 hvězdiček - od 5cm x 5cm do 14cm x 14cm 15 květin - 5cm x 5cm do 6cm x 6cm 5 tráv - od 8cm x 8cm do 11cm x 18cm 10 oveček - 37cm x 25cm 3 mraky - 29cm x 18cm, 28cm x 19cm, 25cm x 15cm měsíc - 47cm x 53cm plot - 34cm x 19cm velká hvězda - 17cm x 21cm 16 hvězdiček - od 5cm x 5cm do 14cm x 14cm 15 květin - 5cm x 5cm do 6cm x 6cm 5 tráv - od 8cm x 8cm do 11cm x 18cm

Samolepící dekorace Domečky - 0,5 m2

Samolepící dekorace Domečky - 0,5 m2

Samolepící dekorace Domečky o rozměru 0,5 metrů čtverečních je tvořena motivy domečků v příjemných teplých pastelových barvách. Decentní a univerzální dekorace do pokojíčků dětí všech věkových kategorií. Samolepky jsou tištěny na bílé fólii a některé mají bílý obvod, což umožňuje jejich aplikaci na různý barevný podklad stěn.

Samolepící dekorace Domečky - 1 m2

Samolepící dekorace Domečky - 1 m2

Samolepící dekorace Domečky o rozměru 1 metr čtvereční je tvořena motivy domečků v příjemných teplých pastelových barvách. Decentní a univerzální dekorace do pokojíčků dětí všech věkových kategorií. Samolepky jsou tištěny na bílé fólii a některé mají bílý obvod, což umožňuje jejich aplikaci na různý barevný podklad stěn.

Samolepící dekorace Duha - 0,3m2

Samolepící dekorace Duha - 0,3m2

Samolepící dekorace duha o rozměru 0,3 metrů čtverečních. Tato dekorace prozáří dětský pokoj krásnýma barvama. Velmi snadno se lepí a jednoduchá je i údržba nálepky lze otírat vlhkým hadříkem. Dekorace je vyrobena na polomatné samolepící fólii a díky použité technologii má velmi výrazné a živé barvy. Polomatná fólie umožňuje odrážení světla, což dodává dekoraci reálný vzhled při pohledu ze všech úhlů.

Samolepící dekorace Duha - 0,5m2

Samolepící dekorace Duha - 0,5m2

Samolepící dekorace duha o rozměru 0,5 metrů čtverečních. Tato dekorace prozáří dětský pokoj krásnýma barvama. Velmi snadno se lepí a jednoduchá je i údržba nálepky lze otírat vlhkým hadříkem. Dekorace je vyrobena na polomatné samolepící fólii a díky použité technologii má velmi výrazné a živé barvy. Polomatná fólie umožňuje odrážení světla, což dodává dekoraci reálný vzhled při pohledu ze všech úhlů.

Samolepící dekorace Duha - 1m2

Samolepící dekorace Duha - 1m2

Samolepící dekorace duha o rozměru 1 metrů čtverečních. Tato dekorace prozáří dětský pokoj krásnýma barvama. Velmi snadno se lepí a jednoduchá je i údržba nálepky lze otírat vlhkým hadříkem. Dekorace je vyrobena na polomatné samolepící fólii a díky použité technologii má velmi výrazné a živé barvy. Polomatná fólie umožňuje odrážení světla, což dodává dekoraci reálný vzhled při pohledu ze všech úhlů.

Samolepící dekorace Kocour - 0,5 m2

Samolepící dekorace Kocour - 0,5 m2

Samolepící dekorace na zeď Tulínek o rozměru 0,5 metrů čtvereční. Tulínek je velká dekorativní nálepka pro děti od narození, která je krásným doplňkem do každého dětského pokoje. Samolepky se dobře lepí. Jednoduchá je i údržba – stačí otřít vlhkým hadříkem. Polomatná samolepící fólie, ze které je dekorace vyrobena, má díky použité technologii velmi živé a výrazné barvy.

Samolepící dekorace Létající krávy - 1 m2

Samolepící dekorace Létající krávy - 1 m2

5 x kráva - 50cm x 35cm, 41cm x 30cm, 41cm x 31cm, 40cm x 34cm, 42cm x 26cm 3 x zelené hory - 73cm x 9cm (x2), 54cm x 9cm - celková délka 2 metry! 13 x mraky - od 7cm x 6cm do 20cm x 15cm 7 x domy - od 5cm x 6cm do 10cm x 11cm 7 x kouř z komína 26 x stromečky - 5-6 cm 5 x kráva - 50cm x 35cm, 41cm x 30cm, 41cm x 31cm, 40cm x 34cm, 42cm x 26cm 3 x zelené hory - 73cm x 9cm (x2), 54cm x 9cm - celková délka 2 metry! 13 x mraky - od 7cm x 6cm do 20cm x 15cm 7 x domy - od 5cm x 6cm do 10cm x 11cm 7 x kouř z komína 26 x stromečky - 5-6 cm

Samolepící dekorace Létající krávy - 2,4 m2

Samolepící dekorace Létající krávy - 2,4 m2

5 x kráva - 70cm x 52cm, 69cm x 44cm, 69cm x 41cm, 68cm x 41cm, 66cm x 47cm 3 x zelené hory - 118cm x 15cm (x2), 88cm x 9cm - celková délka 3,24 metru! 13 x mraky - od 29cm x 24cm do 8cm x 6cm 7 x domy - od 16cm x 18cm do 9cm x 9cm 7 x dým z komínu 26 x stromečky - 8-10 cm 5 x kráva - 70cm x 52cm, 69cm x 44cm, 69cm x 41cm, 68cm x 41cm, 66cm x 47cm 3 x zelené hory - 118cm x 15cm (x2), 88cm x 9cm - celková délka 3,24 metru! 13 x mraky - od 29cm x 24cm do 8cm x 6cm 7 x domy - od 16cm x 18cm do 9cm x 9cm 7 x dým z komínu 26 x stromečky - 8-10 cm

Samolepící dekorace Medvídek - 0,5 m2

Samolepící dekorace Medvídek - 0,5 m2

Samolepící dekorace na zeď Tulínek o rozměru 0,5 metrů čtvereční. Tulínek je velká dekorativní nálepka pro děti od narození, která je krásným doplňkem do každého dětského pokoje. Samolepky se dobře lepí. Jednoduchá je i údržba – stačí otřít vlhkým hadříkem. Polomatná samolepící fólie, ze které je dekorace vyrobena, má díky použité technologii velmi živé a výrazné barvy.

Samolepící dekorace Mraky a ptáčci - 0,5 m2

Samolepící dekorace Mraky a ptáčci - 0,5 m2

Samolepící dekorace Mraky a ptáčci o rozměru 0,5 metrů čtverečních. Soubor tvoří samolepky mráčků v různých odstínech modré barvy, barevných ptáčků a pestrých motýlků a sluníčka. Motiv působí příjemným dojmem a svým pečlivým výtvarným zpracováním se řadí k žádaným dekoracím. Velmi snadno se lepí a jednoduchá je i údržba - nálepky lze otírat vlhkým hadříkem.

Samolepící dekorace na zeď ANDĚLÉ - 0,5 m2

Samolepící dekorace na zeď ANDĚLÉ - 0,5 m2

Samolepící dekorace na zeď ANDĚLÉ o rozměru 0,5 metru čtverečních je tvořena samolepkami veselých pracovitých andělíčků, mráčků s něžnými květinkami, beruškami, poletujícími motýlky, hlemýždi, pilnými včelkami a kapkami vody. Jemné a uklidňující barvy jsou vhodné do každého pokojíčku zejména mladších dětí. Velmi snadno se lepí a jednoduchá je i údržba - nálepky lze otírat vlhkým hadříkem.

Samolepící dekorace na zeď ANDĚLÉ - 1 m2

Samolepící dekorace na zeď ANDĚLÉ - 1 m2

Samolepící dekorace na zeď ANDĚLÉ o rozměru 1 metr čtvereční je tvořena samolepkami veselých pracovitých andělíčků, mráčků s něžnými květinkami, beruškami, poletujícími motýlky, hlemýždi, pilnými včelkami a kapkami vody. Jemné a uklidňující barvy jsou vhodné do každého pokojíčku zejména mladších dětí. Velmi snadno se lepí a jednoduchá je i údržba - nálepky lze otírat vlhkým hadříkem.

Samolepící dekorace na zeď ANDĚLÉ - 1,6 m2

Samolepící dekorace na zeď ANDĚLÉ - 1,6 m2

Samolepící dekorace na zeď ANDĚLÉ o rozměru 1,6 metru čtverečních je tvořena samolepkami veselých pracovitých andělíčků, mráčků s něžnými květinkami, beruškami, poletujícími motýlky, hlemýždi, pilnými včelkami a kapkami vody. Jemné a uklidňující barvy jsou vhodné do každého pokojíčku zejména mladších dětí. Velmi snadno se lepí a jednoduchá je i údržba - nálepky lze otírat vlhkým hadříkem.

Samolepící dekorace na zeď ANDĚLÉ - 2,4 m2

Samolepící dekorace na zeď ANDĚLÉ - 2,4 m2

Samolepící dekorace na zeď ANDĚLÉ o rozměru 2,4 metru čtverečních je tvořena samolepkami veselých pracovitých andělíčků, mráčků s něžnými květinkami, beruškami, poletujícími motýlky, hlemýždi, pilnými včelkami a kapkami vody. Jemné a uklidňující barvy jsou vhodné do každého pokojíčku zejména mladších dětí. Velmi snadno se lepí a jednoduchá je i údržba - nálepky lze otírat vlhkým hadříkem.

Samolepící dekorace na zeď Dinosauři - 0,5 m2

Samolepící dekorace na zeď Dinosauři - 0,5 m2

Samolepící dekorace na zeď Dinosauři o rozměru 0,5 metru čtverečních ozdobí dětský pokoj milovníků těchto prehistorických plazů. Umožní vytvořit si svůj vlastní dinopark s modrým diplodokem, zeleným brontosaurem a tyranosaurem a prehistorickými rostlinami. Výtvarné provedení je velmi zdařilé. Tato dekorace na zeď je obzvlášť zajímavá a poutavá.

Samolepící dekorace na zeď Dinosauři - 1 m2

Samolepící dekorace na zeď Dinosauři - 1 m2

Samolepící dekorace na zeď Dinosauři o rozměru 1 metr čtvereční ozdobí dětský pokoj milovníků těchto prehistorických plazů. Umožní vytvořit si svůj vlastní dinopark s modrým diplodokem, zeleným brontosaurem a tyranosaurem a prehistorickými rostlinami. Výtvarné provedení je velmi zdařilé. Tato dekorace na zeď je obzvlášť zajímavá a poutavá.

Samolepící dekorace na zeď Dinosauři - 1,6 m2

Samolepící dekorace na zeď Dinosauři - 1,6 m2

Samolepící dekorace na zeď Dinosauři o rozměru 1,6 metrů čtverečních ozdobí dětský pokoj milovníků těchto prehistorických plazů. Umožní vytvořit si svůj vlastní dinopark s modrým diplodokem, zeleným brontosaurem a tyranosaurem a prehistorickými rostlinami. Výtvarné provedení je velmi zdařilé. Tato dekorace na zeď je obzvlášť zajímavá a poutavá.

Samolepící dekorace na zeď Dinosauři - 2,4 m2

Samolepící dekorace na zeď Dinosauři - 2,4 m2

Samolepící dekorace na zeď Dinosauři o rozměru 2,4 metrů čtverečních ozdobí dětský pokoj milovníků těchto prehistorických plazů. Umožní vytvořit si svůj vlastní dinopark s modrým diplodokem, zeleným brontosaurem a tyranosaurem a prehistorickými rostlinami. Výtvarné provedení je velmi zdařilé. Tato dekorace na zeď je obzvlášť zajímavá a poutavá.

Samolepící dekorace na zeď Dinosauři C2 - 0,5 m2

Samolepící dekorace na zeď Dinosauři C2 - 0,5 m2

Samolepící dekorace na zeď Dinosauři C2 o rozměru 0,5 metrů čtverečních ozdobí dětský pokoj malých odborníků na prehistorické plazy. Umožní vytvořit se svůj dinopark s tyranosaurem, brachiosaurem, stegosaurem, troodontem, styracosaurem a prehistorickými rostlinami. Výtvarné provedení je velmi zdařilé. Tato dekorace na zeď upoutá zejména svým barevným provedením a je vhodná na zdi s různým barevným podkladem.

Samolepící dekorace na zeď Dinosauři C2 - 1 m2

Samolepící dekorace na zeď Dinosauři C2 - 1 m2

Samolepící dekorace na zeď Dinosauři C2 o rozměru 1 metr čtvereční ozdobí dětský pokoj malých odborníků na prehistorické plazy. Umožní vytvořit se svůj dinopark s tyranosaurem, brachiosaurem, stegosaurem, troodontem, styracosaurem a prehistorickými rostlinami. Výtvarné provedení je velmi zdařilé. Tato dekorace na zeď upoutá zejména svým barevným provedením a je vhodná na zdi s různým barevným podkladem.

Samolepící dekorace na zeď Dinosauři C2 - 1,6 m2

Samolepící dekorace na zeď Dinosauři C2 - 1,6 m2

Samolepící dekorace na zeď Dinosauři C2 o rozměru 1,6 metrů čtverečních ozdobí dětský pokoj malých odborníků na prehistorické plazy. Umožní vytvořit se svůj dinopark s tyranosaurem, brachiosaurem, stegosaurem, troodontem, styracosaurem a prehistorickými rostlinami. Výtvarné provedení je velmi zdařilé. Tato dekorace na zeď upoutá zejména svým barevným provedením a je vhodná na zdi s různým barevným podkladem.

Samolepící dekorace na zeď Dinosauři C2 - 2,4 m2

Samolepící dekorace na zeď Dinosauři C2 - 2,4 m2

Samolepící dekorace na zeď Dinosauři C2 o rozměru 2,4 metrů čtverečních ozdobí dětský pokoj malých odborníků na prehistorické plazy. Umožní vytvořit se svůj dinopark s tyranosaurem, brachiosaurem, stegosaurem, troodontem, styracosaurem a prehistorickými rostlinami. Výtvarné provedení je velmi zdařilé. Tato dekorace na zeď upoutá zejména svým barevným provedením a je vhodná na zdi s různým barevným podkladem.

Samolepící dekorace na zeď KOLA - 0,5 m2

Samolepící dekorace na zeď KOLA - 0,5 m2

Samolepící dekorace na zeď KOLA o rozměru 0,5 metrů čtverečních je tvořena motivy kruhů a koleček v příjemných teplých pastelových barvách. Decentní a univerzální dekorace do pokojíčků dětí všech věkových kategorií. Jednotlivé kruhy mají různý průměr a barevný odstín, což umožňuje vytvořit libovolný neopakovatelný motiv.

Samolepící dekorace na zeď KOLA - 0,7 m2

Samolepící dekorace na zeď KOLA - 0,7 m2

Samolepící dekorace na zeď KOLA o rozměru 0,7 metrů čtverečních je tvořena motivy kruhů a koleček v příjemných teplých pastelových barvách. Decentní a univerzální dekorace do pokojíčků dětí všech věkových kategorií. Jednotlivé kruhy mají různý průměr a barevný odstín, což umožňuje vytvořit libovolný neopakovatelný motiv.

Samolepící dekorace na zeď KOLA - 2,4 m2

Samolepící dekorace na zeď KOLA - 2,4 m2

Samolepící dekorace na zeď KOLA o rozměru 2,4 metrů čtverečních je tvořena motivy kruhů a koleček v příjemných teplých pastelových barvách. Decentní a univerzální dekorace do pokojíčků dětí všech věkových kategorií. Jednotlivé kruhy mají různý průměr a barevný odstín, což umožňuje vytvořit libovolný neopakovatelný motiv.

Samolepící dekorace Pejsek - 0,5 m2

Samolepící dekorace Pejsek - 0,5 m2

Samolepící dekorace na zeď Tulínek o rozměru 0,5 metrů čtvereční. Tulínek je velká dekorativní nálepka pro děti od narození, která je krásným doplňkem do každého dětského pokoje. Samolepky se dobře lepí. Jednoduchá je i údržba – stačí otřít vlhkým hadříkem. Polomatná samolepící fólie, ze které je dekorace vyrobena, má díky použité technologii velmi živé a výrazné barvy.

Samolepící dekorace Sloni - 0,5 m2

Samolepící dekorace Sloni - 0,5 m2

- 12 velkých slonů - 21cm x 13 cm - 6 malých slonů - 10 cm x 6 cm - 30 x puntík - od 3 cm do 2cm. - 12 velkých slonů - 21cm x 13 cm - 6 malých slonů - 10 cm x 6 cm - 30 x puntík - od 3 cm do 2cm.

Samolepící dekorace Sloni - 1 m2

Samolepící dekorace Sloni - 1 m2

- 12 x velký slon - 31cm x 19 cm - 6 x střední slon - 14 cm x 9 cm - 6 x malý slon - 10 cm x 6 cm - 30 x puntík - od 4 cm do 3 cm. - 12 x velký slon - 31cm x 19 cm - 6 x střední slon - 14 cm x 9 cm - 6 x malý slon - 10 cm x 6 cm - 30 x puntík - od 4 cm do 3 cm.

Samolepící dekorace Vesmír - 0,3 m2

Samolepící dekorace Vesmír - 0,3 m2

Samolepící dekorace Vesmír o rozměru 0,3 metrů čtverečních. Tato dekorace promění pokoj vašeho dítěte ve vesmírnou observatoř s meteority, vesmírnou stanicí, Měsícem, Zemí, Marsem, Saturnem, raketami, vesmírnými loděmi, meteority, a vzdálenými zářivými hvězdami, mezi kterými pluje na vesmírné lodi chlapec. Touto dekorací na zeď se stane pokoj vašeho malého astronauta libovolnou hvězdnou soustavou, kam se dá v dětské fantazii vydat.

Samolepící dekorace Vesmír - 0,5 m2

Samolepící dekorace Vesmír - 0,5 m2

Samolepící dekorace Vesmír o rozměru 0,5 metrů čtverečních. Tato dekorace promění pokoj vašeho dítěte ve vesmírnou observatoř s meteority, vesmírnou stanicí, Měsícem, Zemí, Marsem, Saturnem, raketami, vesmírnými loděmi, meteority, a vzdálenými zářivými hvězdami, mezi kterými pluje na vesmírné lodi chlapec. Touto dekorací na zeď se stane pokoj vašeho malého astronauta libovolnou hvězdnou soustavou, kam se dá v dětské fantazii vydat.

Samolepící dekorace Vesmír - 1 m2

Samolepící dekorace Vesmír - 1 m2

Samolepící dekorace Vesmír o rozměru 1 metr čtvereční. Tato dekorace promění pokoj vašeho dítěte ve vesmírnou observatoř s meteority, vesmírnou stanicí, Měsícem, Zemí, Marsem, Saturnem, raketami, vesmírnými loděmi, meteority, a vzdálenými zářivými hvězdami, mezi kterými pluje na vesmírné lodi chlapec. Touto dekorací na zeď se stane pokoj vašeho malého astronauta libovolnou hvězdnou soustavou, kam se dá v dětské fantazii vydat.

Samolepící dekorace Vesmír - 1,6 m2

Samolepící dekorace Vesmír - 1,6 m2

Samolepící dekorace Vesmír o rozměru 1,6 metrů čtverečních. Tato dekorace promění pokoj vašeho dítěte ve vesmírnou observatoř s meteority, vesmírnou stanicí, Měsícem, Zemí, Marsem, Saturnem, raketami, vesmírnými loděmi, meteority, a vzdálenými zářivými hvězdami, mezi kterými pluje na vesmírné lodi chlapec. Touto dekorací na zeď se stane pokoj vašeho malého astronauta libovolnou hvězdnou soustavou, kam se dá v dětské fantazii vydat.

Samolepící dekorace Vesmír - 2,4 m2

Samolepící dekorace Vesmír - 2,4 m2

Samolepící dekorace Vesmír o rozměru 2,4 metrů čtverečních. Tato dekorace promění pokoj vašeho dítěte ve vesmírnou observatoř s meteority, vesmírnou stanicí, Měsícem, Zemí, Marsem, Saturnem, raketami, vesmírnými loděmi, meteority, a vzdálenými zářivými hvězdami, mezi kterými pluje na vesmírné lodi chlapec. Touto dekorací na zeď se stane pokoj vašeho malého astronauta libovolnou hvězdnou soustavou, kam se dá v dětské fantazii vydat.

Samolepky na zeď Farma - 0,3 m2

Samolepky na zeď Farma - 0,3 m2

Samolepky na zeď Farma o rozměru 0,3 metrů čtverečních oživí a rozveselí pokojíčky zejména mladších dětí. Tato dekorace na zeď vytvoří farmu s plotem, běžícími beránky, kočičkami, koníkem, kravičkou, pejskem a jeho boudou, s keříky, stromy a jezírkem pro kachničku. Seskupení zvířátek na farmě bude záležet jen na fantazii dítěte.

Samolepky na zeď Farma - 0,4 m2

Samolepky na zeď Farma - 0,4 m2

Samolepky na zeď Farma o rozměru 0,5 metrů čtverečních oživí a rozveselí pokojíčky zejména mladších dětí. Tato dekorace na zeď vytvoří farmu s plotem, běžícími beránky, kočičkami, koníkem, kravičkou, pejskem a jeho boudou, s keříky, stromy a jezírkem pro kachničku. Seskupení zvířátek na farmě bude záležet jen na fantazii dítěte.

Samolepky na zeď Farma - 0,9 m2

Samolepky na zeď Farma - 0,9 m2

Samolepky na zeď Farma o rozměru 1 metr čtvereční oživí a rozveselí pokojíčky zejména mladších dětí. Tato dekorace na zeď vytvoří farmu s plotem, běžícími beránky, kočičkami, koníkem, kravičkou, pejskem a jeho boudou, s keříky, stromy a jezírkem pro kachničku. Seskupení zvířátek na farmě bude záležet jen na fantazii dítěte.

Samolepky na zeď Farma - 1,4 m2

Samolepky na zeď Farma - 1,4 m2

Samolepky na zeď Farma o rozměru 1,5 metrů čtverečních oživí a rozveselí pokojíčky zejména mladších dětí. Tato dekorace na zeď vytvoří farmu s plotem, běžícími beránky, kočičkami, koníkem, kravičkou, pejskem a jeho boudou, s keříky, stromy a jezírkem pro kachničku. Seskupení zvířátek na farmě bude záležet jen na fantazii dítěte.

Samolepky na zeď Farma - 2,4 m2

Samolepky na zeď Farma - 2,4 m2

Samolepky na zeď Farma o rozměru 2,5 metrů čtverečních oživí a rozveselí pokojíčky zejména mladších dětí. Tato dekorace na zeď vytvoří farmu s plotem, běžícími beránky, kočičkami, koníkem, kravičkou, pejskem a jeho boudou, s keříky, stromy a jezírkem pro kachničku. Seskupení zvířátek na farmě bude záležet jen na fantazii dítěte.

Samolepky na zeď Farma S2 - 0,6 m2

Samolepky na zeď Farma S2 - 0,6 m2

Samolepky na zeď Farma S2. Soubor samolepek tvoří společnost veselých a užitečných zvířátek na venkovském dvorku. Kůlnička, koník, prasátko, husičky a záhonky s květinami pod zářivým sluníčkem oživí a rozjasní každý dětský pokoj. Tato dekorace na zeď upoutá zejména svým vtipným provedením a je vhodná na zdi s libovolným barevným podkladem.

Samolepky na zeď Letadla - 0,5m2

Samolepky na zeď Letadla - 0,5m2

Samolepící dekorace Letadla o rozměru 0,5 metrů čtverečních. Tato dekorace prozáří dětský pokoj krásnýma barvama. Velmi snadno se lepí a jednoduchá je i údržba nálepky lze otírat vlhkým hadříkem. Dekorace je vyrobena na polomatné samolepící fólii a díky použité technologii má velmi výrazné a živé barvy. Polomatná fólie umožňuje odrážení světla, což dodává dekoraci reálný vzhled při pohledu ze všech úhlů.

Samolepky na zeď Mořský svět - 0,3 m2

Samolepky na zeď Mořský svět - 0,3 m2

- žralok - 27cm x 13cm - 2 delfínci - 22cm x 11cm i 14cm x 20cm - krab - 10cm x 8cm - 8 ryb - 14cm x 8cm, 11cm x 8cm, 10cm x 7cm, 9cm x 7cm, 10cm x 8cm, 13cm x 8cm, 15cm x 9cm, 7cm x 5cm - 2 x pískové dno - 38cm x 14cm i 29cm x 16cm - bublinky 1cm - 4,5cm - žralok - 27cm x 13cm - 2 delfínci - 22cm x 11cm i 14cm x 20cm - krab - 10cm x 8cm - 8 ryb - 14cm x 8cm, 11cm x 8cm, 10cm x 7cm, 9cm x 7cm, 10cm x 8cm, 13cm x 8cm, 15cm x 9cm, 7cm x 5cm - 2 x pískové dno - 38cm x 14cm i 29cm x 16cm - bublinky 1cm - 4,5cm

Samolepky na zeď Mořský svět - 0,5 m2

Samolepky na zeď Mořský svět - 0,5 m2

žralok - 34cm x 16cm 2 delfínci - 28cm x 14cm i 21cm x 21cm krab - 12cm x 12cm 7 ryb - 19cm x 11cm, 18cm x 8cm, 14cm x 10cm, 18cm x 11cm, 13cm x 10cm, 12cm x 9cm, 11cm x 8cm, 2 x písečné dno - 49cm x 19cm i 41cm x 23cm bubliny 1,5cm - 6cm žralok - 34cm x 16cm 2 delfínci - 28cm x 14cm i 21cm x 21cm krab - 12cm x 12cm 7 ryb - 19cm x 11cm, 18cm x 8cm, 14cm x 10cm, 18cm x 11cm, 13cm x 10cm, 12cm x 9cm, 11cm x 8cm, 2 x písečné dno - 49cm x 19cm i 41cm x 23cm bubliny 1,5cm - 6cm

Samolepky na zeď Mořský svět - 1 m2

Samolepky na zeď Mořský svět - 1 m2

žralok - 50cm x 24cm 2 delfínci - 40cm x 20cm i 30cm x 30cm krab - 18cm x 15cm 7 ryb - 26cm x 16cm, 20cm x 15cm, 27cm x 16cm, 20cm x 18cm, 20cm x 16cm, 18cm x 6cm, 16cm x 12cm, 2 y píšecné dno - 70cm x 28cm i 55cm x 30cm 70 bublinek - 2cm - 8,5cm kámen a hvězdice - 11cm x 9cm žralok - 50cm x 24cm 2 delfínci - 40cm x 20cm i 30cm x 30cm krab - 18cm x 15cm 7 ryb - 26cm x 16cm, 20cm x 15cm, 27cm x 16cm, 20cm x 18cm, 20cm x 16cm, 18cm x 6cm, 16cm x 12cm, 2 y píšecné dno - 70cm x 28cm i 55cm x 30cm 70 bublinek - 2cm - 8,5cm kámen a hvězdice - 11cm x 9cm

Samolepky na zeď Mořský svět - 1,6 m2

Samolepky na zeď Mořský svět - 1,6 m2

žralok - 58cm x 26cm 2 delfínci - 48cm x 24cm i 40cm x 4cm 2 x krab - 22cm x 18c, 20cm x 17cm 10 ryb - 32cm x 19cm, 30cm x 18cm, 25cm x 19cm, 24cm x 19cm - 3 kusy, 24cm x 21cm, 12cm x 16cm - 2 kusy, 19cm x 14cm, 2 x mořké dno - 83cm x 32cm i 65cm x 36cm bublinky 2cm - 10cm kámen + hvězdice - 16cm x 13cm 2 x hvězdice - 22cm x 11cm žralok - 58cm x 26cm 2 delfínci - 48cm x 24cm i 40cm x 4cm 2 x krab - 22cm x 18c, 20cm x 17cm 10 ryb - 32cm x 19cm, 30cm x 18cm, 25cm x 19cm, 24cm x 19cm - 3 kusy, 24cm x 21cm, 12cm x 16cm - 2 kusy, 19cm x 14cm, 2 x mořké dno - 83cm x 32cm i 65cm x 36cm bublinky 2cm - 10cm kámen + hvězdice - 16cm x 13cm 2 x hvězdice - 22cm x 11cm

Samolepky na zeď Ryby - 0,5 m2

Samolepky na zeď Ryby - 0,5 m2

13 x ryby - od 26cm x 18cm do 11cm x 8cm 4 x mořský koník - od 9cm x 17cm do 7cm x 13cm 3 x hvězdice - od 15cm x 7cm do 8cm x 6cm bublinky 13 x ryby - od 26cm x 18cm do 11cm x 8cm 4 x mořský koník - od 9cm x 17cm do 7cm x 13cm 3 x hvězdice - od 15cm x 7cm do 8cm x 6cm bublinky

Samolepky na zeď Safari - 0,3 m2

Samolepky na zeď Safari - 0,3 m2

Samolepky na zeď Safari o rozměru 0,3 metrů čtverečních. Zdařile graficky zpracovaný soubor fauny i flóry na safari téma. Obrázky lze snadno nalepit a vytvořit tak neopakovatelnou společnost afrických zvířat v jejich přirozeném prostředí. Lev, sloni, želva, plameňák, gepard, nosorožec, papoušek, zebra, hroch a palmy, tráva, mraky a žhavé africké slunce – to v libovolném společenství dle vašeho vlastního výběru a vaší fantazie a požadavku na rozměr.

Samolepky na zeď Safari - 0,5 m2

Samolepky na zeď Safari - 0,5 m2

Samolepky na zeď Safari o rozměru 0,5 metrů čtverečních. Zdařile graficky zpracovaný soubor fauny i flóry na safari téma. Obrázky lze snadno nalepit a vytvořit tak neopakovatelnou společnost afrických zvířat v jejich přirozeném prostředí. Lev, sloni, želva, plameňák, gepard, nosorožec, papoušek, zebra, hroch a palmy, tráva, mraky a žhavé africké slunce – to v libovolném společenství dle vašeho vlastního výběru a vaší fantazie a požadavku na rozměr.

Samolepky na zeď Safari - 1 m2

Samolepky na zeď Safari - 1 m2

Samolepky na zeď Safari o rozměru 1 metr čtvereční. Zdařile graficky zpracovaný soubor fauny i flóry na safari téma. Obrázky lze snadno nalepit a vytvořit tak neopakovatelnou společnost afrických zvířat v jejich přirozeném prostředí. Lev, sloni, želva, plameňák, gepard, nosorožec, papoušek, zebra, hroch a palmy, tráva, mraky a žhavé africké slunce – to v libovolném společenství dle vašeho vlastního výběru a vaší fantazie a požadavku na rozměr.

Samolepky na zeď Safari - 1,6 m2

Samolepky na zeď Safari - 1,6 m2

Samolepky na zeď Safari o rozměru 1,5 metrů čtverečních. Zdařile graficky zpracovaný soubor fauny i flóry na safari téma. Obrázky lze snadno nalepit a vytvořit tak neopakovatelnou společnost afrických zvířat v jejich přirozeném prostředí. Lev, sloni, želva, plameňák, gepard, nosorožec, papoušek, zebra, hroch a palmy, tráva, mraky a žhavé africké slunce – to v libovolném společenství dle vašeho vlastního výběru a vaší fantazie a požadavku na rozměr.

Samolepky na zeď Safari - 2,7 m2

Samolepky na zeď Safari - 2,7 m2

Samolepky na zeď Safari o rozměru 2,5 metrů čtverečních. Zdařile graficky zpracovaný soubor fauny i flóry na safari téma. Obrázky lze snadno nalepit a vytvořit tak neopakovatelnou společnost afrických zvířat v jejich přirozeném prostředí. Lev, sloni, želva, plameňák, gepard, nosorožec, papoušek, zebra, hroch a palmy, tráva, mraky a žhavé africké slunce – to v libovolném společenství dle vašeho vlastního výběru a vaší fantazie a požadavku na rozměr.

Samolepky na zeď Safari A3 - 0,5 m2

Samolepky na zeď Safari A3 - 0,5 m2

Samolepky na zeď Safari A3 o rozměru 0,5 metrů čtverečních. Zdařile graficky zpracovaný soubor fauny i flóry na safari téma. Obrázky lze snadno nalepit a vytvořit tak neopakovatelnou společnost afrických zvířat v jejich přirozeném prostředí. Lev, sloni, želva, plameňák, gepard, nosorožec, papoušek, zebra, hroch a palmy, tráva, mraky a žhavé africké slunce – to v libovolném společenství dle vašeho vlastního výběru a vaší fantazie a požadavku na rozměr.

Samolepky na zeď Safari A3 - 1 m2

Samolepky na zeď Safari A3 - 1 m2

Samolepky na zeď Safari A3 o rozměru 1 metr čtvereční. Zdařile graficky zpracovaný soubor fauny i flóry na safari téma. Obrázky lze snadno nalepit a vytvořit tak neopakovatelnou společnost afrických zvířat v jejich přirozeném prostředí. Lev, sloni, želva, plameňák, gepard, nosorožec, papoušek, zebra, hroch a palmy, tráva, mraky a žhavé africké slunce – to v libovolném společenství dle vašeho vlastního výběru a vaší fantazie a požadavku na rozměr.

Samolepky na zeď Safari A3 - 1,5 m2

Samolepky na zeď Safari A3 - 1,5 m2

Samolepky na zeď Safari A3 o rozměru 1,5 metrů čtverečních. Zdařile graficky zpracovaný soubor fauny i flóry na safari téma. Obrázky lze snadno nalepit a vytvořit tak neopakovatelnou společnost afrických zvířat v jejich přirozeném prostředí. Lev, sloni, želva, plameňák, gepard, nosorožec, papoušek, zebra, hroch a palmy, tráva, mraky a žhavé africké slunce – to v libovolném společenství dle vašeho vlastního výběru a vaší fantazie a požadavku na rozměr.

Samolepky na zeď Safari A3 - 2,4 m2

Samolepky na zeď Safari A3 - 2,4 m2

Samolepky na zeď Safari A3 o rozměru 2,4 metrů čtverečních. Zdařile graficky zpracovaný soubor fauny i flóry na safari téma. Obrázky lze snadno nalepit a vytvořit tak neopakovatelnou společnost afrických zvířat v jejich přirozeném prostředí. Lev, sloni, želva, plameňák, gepard, nosorožec, papoušek, zebra, hroch a palmy, tráva, mraky a žhavé africké slunce – to v libovolném společenství dle vašeho vlastního výběru a vaší fantazie a požadavku na rozměr.

Samolepky na zeď Safari K4 - 2,7 m2

Samolepky na zeď Safari K4 - 2,7 m2

Samolepky na zeď Safari K4 o rozměru 2,7 metrů čtverečních. Zdařile graficky zpracovaný soubor fauny i flóry na safari téma. Obrázky lze snadno nalepit a vytvořit tak neopakovatelnou společnost afrických zvířat v jejich přirozeném prostředí. Lev, sloni, želva, plameňák, gepard, nosorožec, papoušek, zebra, hroch a palmy, tráva, mraky a žhavé africké slunce – to v libovolném společenství dle vašeho vlastního výběru a vaší fantazie a požadavku na rozměr.

Samolepky na zeď Veselá zahrada - 0,5 m2

Samolepky na zeď Veselá zahrada - 0,5 m2

Samolepky na zeď Veselá zahrada o rozměru 0,5 metrů čtverečních vytvoří v dětském pokoji příjemné prostředí pro malé i starší děti. Ohrada, ploty, vrátka a za nimi koza, kůň, beran a ovce, kolem stromy a nad tím zářící slunce. Nápadité výtvarné provedení a výrazné a živé barvy řadí tuto dekoraci k velmi zdařilým.

Samolepky na zeď Veselá zahrada - 1 m2

Samolepky na zeď Veselá zahrada - 1 m2

Samolepky na zeď Veselá zahrada o rozměru 1 metr čtvereční vytvoří v dětském pokoji příjemné prostředí pro malé i starší děti. Ohrada, ploty, vrátka a za nimi koza, kůň, beran a ovce, kolem stromy a nad tím zářící slunce. Nápadité výtvarné provedení a výrazné a živé barvy řadí tuto dekoraci k velmi zdařilým.

Samolepky na zeď Veselá zahrada - 1,6 m2

Samolepky na zeď Veselá zahrada - 1,6 m2

Samolepky na zeď Veselá zahrada o rozměru 1,5 metrů čtverečních vytvoří v dětském pokoji příjemné prostředí pro malé i starší děti. Ohrada, ploty, vrátka a za nimi koza, kůň, beran a ovce, kolem stromy a nad tím zářící slunce. Nápadité výtvarné provedení a výrazné a živé barvy řadí tuto dekoraci k velmi zdařilým.

Samolepky na zeď Veselá zahrada - 2,5 m2

Samolepky na zeď Veselá zahrada - 2,5 m2

Samolepky na zeď Veselá zahrada o rozměru 2,5 metrů čtverečních vytvoří v dětském pokoji příjemné prostředí pro malé i starší děti. Ohrada, ploty, vrátka a za nimi koza, kůň, beran a ovce, kolem stromy a nad tím zářící slunce. Nápadité výtvarné provedení a výrazné a živé barvy řadí tuto dekoraci k velmi zdařilým.

Sluníčko, měsíc, hvězdičky - 0,5 m2

Sluníčko, měsíc, hvězdičky - 0,5 m2

Sluníčko, měsíc, hvězdičky o rozměru 0,5 metrů čtverečních. Soubor dekorace tvoří samolepky sluníčka, měsíce, hvězdiček a mráčků. Vtipné a veselé provedení této dekorace rozjasní a oživí každý dětský pokoj. Tato dekorace je velmi vhodná do střešních oken. Snadné lepení i údržba. Dekorace je tištěna na polomatné samolepící fólii, která díky použité technologii zajišťuje výrazný a živý barevný vzhled a je odolná proti slunečnímu záření.